سوالات متداول

با تماس با کارشناسان فولاد آریا و ارسال صورت کالای در خواستی و مشاوره رایگان از قیمت های بورس و قیمت های تحویلی در انبار اصفهان و تهران و کلیه کارخانجات داخلی مطلع شوید.

با مراجعه به قسمت وزن آهن آلات در وب سایت فولاد آریا  از وزن کلیه میلگرد ها در تمامی سایز ها مطلع شوید.

با توجه به کیفیت ها تولیدات داخلی بهترین میلگرد به ترتیب مربوط به کارخانه های ذوب آهن و کویر کاشان می باشند.

پس از خرید و ثبت نهایی سفارش و دریافت پیش فاکتور پس از انجام امور مالی شرکت فولاد آریا کلیه بار های فروخته شده به مشتریان را به صورت مستقیم از انبار به وسیله تریلی و کامیون به مشتریان در سراسر کشور ارسال میکند.

شرکت فولاد آریا نمایندگی فروش کلیه محصولات تولیدی و قابل عرضه در کشور می باشد که با توجه به درخواست و نیاز مشتریان در سریع ترین زمان میلگرد های آجدار و ساده را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه ترخیص و برای مشتریان ارسال می کند.

هزینه حمل انواع مقاطع فولادی با توجه به قرار گیری کارخانه و مقصد مشتریان متفاوت است ودر هنگام خرید به صورت رسمی و طبق نرخنامه وزارت را و حمل و نقل جاده با توجه به صدور بارنامه اعلام می شود.

پس از نهایی شدن درخواست و پیش فاکتور و قبل از بارگیری تسویه فاکتور های رسمی توسط مشتری انجام می شود و بلافاصله مالکیت کالا به نام مشتری در می آید و بار ارسال می شود.

انجام فروش کلیه مقاطع فولادی هم به صورت حضوری هم به صورت غیر حضوری امکان پذیر است.

کلیه قیمت های اعلامی در وب سایت و اعلام به صورت تلفنی توسط کارشناسان فولاد آریا با احتساب 9 درصد مالیات برازرش افزوده می باشد و فروش فقط با فاکتور رسمی امکان پذیر است.

ما از 50 کیلو تا 10.000 تن فروش داریم.

حداقل خرید تناژ از کارخانه یک ظرفیت یا 22 تن می باشد.